vissza

Kihívás napja

2016 május 25. szerda

Kihívás napja
Siófok, Fő tér • További helyszínek

07:00 - 08:00 Napköszöntő séta a munkába
07:45 - 08:00 Hivatali torna
07:45 - 08:15 Séta a Fő téri programokra (Ált. Isk.)
08:00 Kihívás Napja Megnyitó
08:00 - 08:15 Borza Mária - Sunshine Fitness - Balair Aerobik
08:15 - 08:30 Borza Mária - Sunshine Fitness - Has- Far Hát
08:30 - 08:45 Borza Mária - Sunshine Fitness - Aerobik
08:45 - 09:00 Borza Mária - Sunshine Fitness - Alakformáló Aerobik
09:00 - 09:15 Séta a Fő téri programokra (Ált. Isk.)
09:00 - 09:15 Siófoki Beszédes József Általános Iskola ugróköteles játékai
09:15 - 09:30 Borza Mária Sunshine Fitness - Alakformáló
09:30 - 09:45 Ezüstpart Sportegyesület Karate Szakosztály - közös edzés
09:45 - 10:00 Siófoki Széchenyi István Ált. Isk. Kiliti telephelyének gyermektornája
09:45 - 10:00 Séta a Fő téri programokra (Ovi)
10:00 - 10:15 Kid Rock and Roll SE - Táncolj velünk!
10:00 - 10:15 Futás babakocsival
10:15 - 10:30 Putics Bence - Fitness óra
10:30 - 10:45 Ovi Manó torna
10:45 - 11:00 Ovi Törpi torna
10:45 - 11:00 Séta a Fő téri programokra (Ált. Isk.)
11:00 - 11:15 Ezüstpart Sportegyesület Karate Szakosztály - közös edzés
11:15 - 11:30 Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és az AMI aerobikja
11:30 - 11:45 Ezüstpart Sportegyesület Karate Szakosztály - közös edzés
11:45 - 12:00 Jóga kezdőknek
12:00 - 12:15 Jóga ebédre
12:00 - 12:15 Lépcsőzés a Fő térre (Perczel)
12:15 - 12:30 Siófoki Perczel Mór Gimnázium: Játékos, koordinációs  feladatai
12:30 - 12:45 Siófoki Perczel Mór Gimnázium: Sor - és váltóversenyei
12:45 - 13:00 Cross Balatouning  
13:00 - 13:15 Balatouning Strong
13:15 - 13:30 Man-go - Speedfitness bemelegítés
13:30 - 13:45 Man-go - Speedfitness kardió bemutató
13:45 - 14:00 Man-go - Speedfitness levezetés
14:00 - 14:15 Hamál Dávid - Dream Fitness - Kardió edzés
14:00 - 14:30 Bringázz velünk Ságvárig, indulás a Fő térről
14:15 - 14:30 Koller-Wossala Zsófia - Sunshine fitness - Deep Work Aerobik
14:30 - 14:45 Hamál Dávid - Dream Fitness - Saját testsúlyos edzés
14:45 - 15:00 Koller-Wossala Zsófia - Sunshine fitnesz - Deep X Aerobik
15:00 - 15:15 Spartan race training group Siófok - edzés
15:00 - 15:30 Bringázz velünk Ságvárról Siófokig, érkezés a Fő térre
15:15 - 15:30 Koller-Wossala Zsófia Sunshine fitness - Deep Work Aerobik
15:30 - 15:45 Tűzoltóság - Bemutató szerelési foglalkozás
15:45 - 16:00 Tűzoltóság - lépcsőfutás légzőkészülékben
16:00 - 16:15 Siófoki Sportgimnasztika Egyesület - Ritmikus Gimnasztika
16:00 - 17:00 Nordic walking kör a városban, indulás a Fő térről
16:15 - 16:30 Diótörő Balett Egyesület - Balett alapok
16:30 - 16:45 Siófoki Sportgimnasztika Egyesület - Tánclépések
16:45 - 17:00 Diótörő Balett Egyesület - lépésről lépesre

17:00 - 17:20 Torna Béres Alexandrával

17:25 - 17:45 Alakformálás Béres Alexandrával

 

17:45 - 18:00 Ezüstpart Sportegyesület Karate Szakosztály - közös edzés
18:00 - 18:15 Mazsorett Alapfokon
18:15 - 18:30 Balatouning - animáció
18:30 - 18:45 Balatouning - MOVE
18:45 - 19:00 Balatouning - Family
19:00 - 19:15 Polgári táncok Táncház
19:15 - 19:30 Gyerekjátékok Táncház
19:30 - 19:45 Szatmári Táncház
19:45 - 20:00 Somogyi Táncház
20:00 - 20:15 Karibi tánc
20:15 - 20:30 Karibi napnyugta tánc
20:30 - 20:45 Utcabál a Noah’s Ark zenekarral
20:45 - 21:00 Búcsúztató táncház a Kihívás napjától a Noah’s Ark zenekarral

Egész nap a Fő téren:
Sakk
Lépcsőzés
Akadálypálya
Kötélhúzás
Célbadobás
Ugrókötelezés
Autógumi görgetés
Sorversenyek
Teniszlabda hoki
Pinponglabda gyakorlatok
Toronyépítés autógumiból
Ugróiskola

 

A változtatás jogát fenntartjuk!

SZÉP kártya elfogadóhely