vissza

Happiness Dance Club

 Happiness Dance Club
KIKK

Happiness Tánc Sport Egyesület

Klubunk, 18 évvel ezelőtt alakult, 2016 óta már, mint Happiness Tánc Sport Egyesület működünk. Ez által mi lettünk Siófok város harmadik legrégebben fennálló táncegyesülete, a Diótörő Balett és a Balaton néptáncegyüttes mellett. 

Egyesületünk latin-amerikai és standard táncok oktatásával foglalkozik 4 éves kortól, jelenleg legidősebb táncosunk pedig 18 éves. Egyesületünknek jelenleg 50 regisztrált tagja van, melyből 30 gyermek rendszeres versenyző, élsportoló.

Formációs táncok mellett lányszóló és páros kűrök oktatásával is foglalkozunk. A 18 év alatt közel 1267 táncost tanítottunk a Kálmán Imre Kulturális Központban, emellett huszonnyolcszoros Magyar Bajnoki címmel rendelkezünk, tizenháromszoros Európa Bajnokok is vagyunk. Illetve 2018 októberében egyesületünk táncosai nyolc Világbajnoki címmel tértek haza Milánó városából.

Elismeréseink:

  • 2012-ben Siófok városától megkaptuk a Legjobb női csapat díjat
  • 2015-ben Siófok városától két táncosunk megkapta a Legjobb Férfi és Női táncos díjat
  • 2016-ban Siófok városától az Év csapat díját kaptuk meg
  • 2018-ban Siófok város Önkormányzatától Polgármesteri Elismerő Oklevelet vehettünk át, az 50 éves várossá válási jubileumi évforduló alkalmából.

 

Egyesületünk célja a tánc megszerettetése mellett olyan sokoldalú sportolók nevelése, akik tudásban, kitartásban, emberségben is megállják a helyüket, és képesek igazi csapatjátékosként együttműködni és küzdeni.


A táncklubot Loránth Éva és Hetei Fruzsina tánctanárok vezetik.


Elérhetőségek:
formaciostanc@gmail.com
www.facebook.com/happinesssiofok 

Tel.: 06-30/ 205 0056 - Loránth Éva     06-30/667 6011 Hetei Fruzsina

SZÉP kártya elfogadóhely