vissza

A kihívás napja

2017. május 31.

A kihívás napja
Siófok, Fő tér

Sztárvendég: Katus Attila


Sportolsz?
Netán eddig nem mozogtál eleget?
Akkor most itt a helyed!

ADJ AZ ÉLETEDBŐL 15 PERCET SIÓFOKÉRT!

Jelentkezését várjuk minden siófoki óvodának, iskolának, munkahelynek, egyesületnek, magánszemélynek.

Csatlakozhatsz a Fő téren 8-20 óráig a folyamatosan változó sportprogramokhoz.

Továbbá kapcsolódhatsz hozzánk saját sport programokkal is.
MOZDULJ SIÓFOK!

Program:
7.00 - 8.00 Napköszöntő séta a munkába
7.45 - 8.00 Séta a Fő térre (iskolások)
8.00 - 8.15 Tornázik a város – Steinbacher Zsuzsanna
8.15 - 8.30 Siófoki Kosársuli Egyesület
8.30 – 8.45 Siófoki Kosársuli Egyesület
8.45 –  9.00 Cardio Fight edzés - DREAM Fitness Harangozó Roland
9.00 – 9.15 Aikidó edzés – DREAM Fitness
                    - Kálmán András, Pannon Harcművészeti Akadémia
9.15 – 9.30 Alakformáló aerobik – DREAM Fitness – Mecseki Renáta
9.30 – 9.45 Köredzés – DREAM Fitness – Hamál Dávid
9.45 – 10.00 Kid Rock SE - Putics Bondor Virág
10.00 – 10.15 Kid Rock SE - Putics Bondor Virág
10.15 – 10.30 Karate - Szabó Gábor 
10.30 – 10.45 Ovi Manó Torna
10.45 – 11.00 Karate - Szabó Gábor 
11.00 – 11.15 Ovi Törpi Torna
11.15 – 11.30 Katus Attila - Best Body alakformáló torna
11.30 – 11.45 Katus Attila – Best Body alakformáló torna
11.45 – 12.00 Katus Attila - Best Body alakformáló torna
12.00 – 12.15 Gymstick Melcsivel - Sunshine Fitness
12.15 – 12.30 Gymstick Melcsivel - Sunshine Fitness
12.30 – 12.45 Alakformáló Melcsivel - Sunshine Fitness
12.45 – 13.00 Alakformáló Melcsivel - Sunshine Fitness
13.00 – 13.15 Cha Cha Cha - C&M
13.15 – 13.30 Zumba - C&M
13.30 – 13.45 Siófoki Jeratel Hastánc Stúdió
13.45 – 14.00 Siófoki Jeratel Hastánc Stúdió
14.00 – 14.15 Happyness TSE – Hetei Fruzsina
14.15 – 14.30 Happyness TSE – Hetei Fruzsina
14.30 – 14.45 Airforce Tánciskola – Szabó Zoltán
14.45 – 15.00 Airforce Tánciskola – Szabó Zoltán
15.00 – 15.15 Siófoki Amatőr és Művészeti Egyesület
15.15 – 15.30 Kanga Training
                        – Hordozós baba-mama torna Livivel
15.30 – 15.45 Siófoki Sportgimnasztika Egyesület 
15.45 – 16.00 Siófoki Sportgimnasztika Egyesület
16.00 – 16.15 Manó torna Timivel - Sunshine Fitness
16.15 – 16.30 Manó torna Timivel - Sunshine Fitness
16.30 – 16.45 Diótörő Balett Egyesület
16.45 – 17.00 Diótörő Balett Egyesület
17.00 - 19.00 Bringázz velünk Ságvárig - Bálint Márti
17.00 - 17.15 Siófok KC
17.15 - 17.30 BFC
17.30 - 17.45 BFC
17.00 – 17.15 Tűzoltóság
17.15 – 17.30 Tűzoltóság
17.30 – 17.45 Tűzoltóság
17.45 – 18.00 Step Aerobic Marikával - Sunshine Fitness
18.00 - 18.15 Step Aerobic Marikával - Sunshine Fitness
18.00 - 18.15 Karate - Szabó Gábor
18.15 - 18.30 Salsa Veszprém Tánciskola
18.30 - 18.45 Salsa Veszprém Tánciskola
18.45 - 19.00 Salsa Veszprém Tánciskola
19.00 - 19.15 Táncház  - Balaton TE 
19.15 - 19.30 Táncház  - Balaton TE
19.30 - 19.45 Táncház  - Balaton TE
19.45 - 20.00 Táncház  - Balaton TE
20.00 - 20.15 Blokk Együttes utcabál
20.15 - 20.30 Blokk Együttes utcabál
20.30 - 20.45 Blokk Együttes utcabál
20.45 - 21.00 Blokk Együttes utcabál

A programváltoztatás jogát fenntartjuk.

 

SZÉP kártya elfogadóhely